ZABURZENIA LĘKOWE

Czy w Twoim życiu dominuje lęk? Utrudnia pracę i kontakty społeczne? Miewasz ataki paniki?

Czytaj więcej...

ZABURZENIA POURAZOWE

Miewasz lęki? Doświadczyłeś traumatycznego przeżycia? Masz koszmary?

Czytaj więcej...

ZABURZENIA JEDZENIA

Brak apetytu? Masz lęk przed otyłością? 

Czytaj więcej...

 

MYŚLI OBSESYJNE

Boisz się swoich myśli? Masz przymus porządkowania przedmiotów i mycia rąk? 

Czytaj więcej...

LECZENIE DEPRESJI

Straciłeś apetyt? Nie masz ochoty na seks? Czujesz ciągłe przygnębienie?

Czytaj więcej...

 

LECZENIE NADWAGI

Mimo stosowania wszystkich możliwych diet i ćwiczeń ciągle tyjesz, masz nadwagę? 

Czytaj więcej...

 

Kwalifikacje zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralego nr 170. Odbyłam szkolenie zakończone Certyfikatem Oxford Cognitive Behavioural Therapy oraz Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Licencja psychoterapeuty została mi nadana przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo Behawioralnej. Dodatkowo posiadam międzynarodowy Certyfikat potwierdzający moje umiejętności z zakresu Programowania Neurolongwistycznego NLP na Poziomie Master.

Bogate doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz prowadząc od 1998 roku prywatną praktykę psychologiczną. Pracuję głównie z pacjentami cierpiącymi na różne zaburzenia lękowe między innymi: fobie społeczne, ataki paniki, lęk przed wychodzeniem z domu, myśli natrętne, zachowania dotknięte przymusem, lęk powstały na skutek urazu po traumie także depresje, niska samoocena, trudności z panowaniem nad emocjami( np. złość , zazdrość). Udzielam także konsultacji dla par przeżywających kryzys w związku oraz prowadzę terapię małżeńską.

Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałam również w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie gdzie specjalizowałam się w pracy z osobami po urazach psychicznych(PTSD) oraz podejmowałam interwencje kryzysowe w sytuacjach straty osoby bliskiej, przemocy i osób zagrożonych samobójstwem.

Brałam udział w konferencjach naukowych krajowych i międzynarodowych gdzie mogłam zaprezentować moje dotychczasowe osiągnięcia i metody pracy.

Obecnie prowadzę Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe, pracuję jako psychoterapeuta w Elbląskim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale dziennym psychiatrycznym oraz podnoszę swoje kwalifikacje w ramach kursu dla superwizorów terapii poznawczo-behawioralnej.

Zapraszam do współpracy,

mgr Swietłana Górka.

Psycholog Elbląg

Pomoc psychologiczna, terapie i szkolenia przeprowadzane są na terenie miasta Elbląg. Badania na broń realizowane są poprzez serię testów psychologicznych, orzeczenie ważne jest 2 miesiące od daty wystawienia. 

Gabinet psychologiczny

Wszystkie zajęcia, konsultacje oraz warsztaty odbywają się w Centrum Terapeutycznym i Szkoleniowym. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość pomocy psychologicznej w domu. 

Kontakt

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka

ul. Żeromskiego 2b, (I piętro), 82-300 Elbląg

tel. 601-073-211

email: biuro@pomocpsychologa.elblag.pl

www: www.pomocpsychologa.elblag.pl